4. Selīna Vancāne

Darbības joma

Enerģētika, vides aizsardzība, sabiedrības līdzdalība.

Izglītība

Ieguvusi bakalaura grādu politikas zinātnē un maģistra grādu vides pārvaldībā Latvijas Universitātē, doktora grāda kandidāte vides inženierzinātnē RTU. Papildinājusi izglītību ar studijām ārvalstīs un dažādiem profesionālās pilnveides kursiem.

Pieredze

Esmu strādājusi gan valsts, gan nevalstiskajā sektorā, kas ļauj man izprast darbības principus abās laukuma pusēs. Prasmes, ko novērtēju visvairāk, ir iegūtas darbā vides interešu pārstāvībā Eiropas un nacionālā līmenī. Es zinu, ka ar darbu un pārliecību var panākt izmaiņas, lai ne tikai uzlabotu apkaimi, bet arī pārdalītu finansējumu sabiedrības un vides labā, tādēļ esmu aktīvi iesaistījusies un rosinājusi dažādas pilsoniskās aktivitātes. Darbojos arī Eiropas lielākās vides organizācijas valdē, un kopš 2020. gada nogales esmu Rīgas domes deputāte.

Kandidēju, jo…

Mēs varam nodrošināt taisnīgu enerģētikas sektora pārkārtošanos un cīnīties, lai klimata krīzi uztvertu un adekvāti risinātu. Partijai Progresīvie ir iespēja pierādīt, ka Eiropa ir mūsu Eiropa, ka esam vienlīdzīgi šajā lielajā ģimenē un tieši Progresīvie var atgriezt Latvijas iedzīvotājiem ticību ES, ticību Eiropas kopējai nākotnei!