12.10.2023

Partija PROGRESĪVIE aicina darbā komunikācijas vadītāju un digitālās komunikācijas speciālistu/-i!

Komunikācijas vadītājs/-a

Vai Tu esi PROGRESĪVIE izšķirošā ”balss”?

Meklējam savu īsto komunikācijas vadītāju, kas būtu gatava/-s ieņemt centrālu lomu partijas komandā un būtu atbildīga/-s  par partijas komunikācijas stratēģijas izveidi un ieviešanu praksē.

Darba pienākumos ietilpst gan efektīva savas komandas darbu plānošana un uzraudzība, gan cieša sadarbība ar partijas valdes līdzpriekšsēdētājiem, kā arī Saeimas un Pašvaldību deputātiem un darbiniekiem. Darba ritms ir dinamisks: noteikti noderēs spēja saglabāt vēsu prātu menedžējot komunikāciju krīzes apstākļos, diplomātijas iemaņas un augsta atbildības sajūta. Būtiski, lai nāc ar izpratni par iekļaujošu līderību un izpratni par personālvadības labajām praksēm. Papildus atalgojumam, piedāvājam apziņu, ka ik dienu ar savu darbu veidosi sociāli atbildīgāku, godīgāku un zaļāku Latviju.

Atalgojums:  2500 – 3000 EUR bruto mēnesī, atkarībā no profesionālajām iemaņām un iepriekšējās pieredzes

Darba vieta: Partijas PROGRESĪVIE birojs Ernesta Birznieka-Upīša ielā 20, Rīgā, ar iespēju daļu laika strādāt attālināti.

Darba laiks: Pilna laika darbs, 40h nedēļā.

Pakļautība: ģenerālsekretārs; par stratēģijas un kampaņas plānu izpildi atskaitās tieši partijas līdzpriekšsēdētājiem.

GALVENIE PIENĀKUMI

  • Veidot un īstenot partijas komunikācijas stratēģiju un izstrādāt regulārus komunikācijas plānus;
  • Prioritizēt un koordinēt partijas komunikāciju, nodrošinot kvalitāti un atbilstību politiskajiem mērķiem un stratēģijai;
  • Attīstīt un motivēt 2 līdz 3 cilvēku komandu, veicinot radošu un iekļaujošu vidi;
  • Veidot procesus, kas veicina efektīvu saziņu ar komunikācijas darbiniekiem citās partijas struktūrās, lai sasniegtu kopējos mērķus
  • Analizēt un izvērtēt komunikācijas aktivitāšu ietekmi;
  • Veidot un attīstīt partijas attiecības ar tradicionālajiem medijiem;
  • Organizēt komunikācijas treniņus vēlētajām amatpersonām, kandidātiem un darbiniekiem;
  • Pēc nepieciešamības iesaistīties komunikācijas satura veidošanā un rediģēšanā, kampaņu plānošanā un organizēšanā

PRASĪBAS

Obligāti:

  • Atbilstība partijas PROGRESĪVIE vērtībām;
  • Iekļaujošas un praksē pārbaudītas līderības prasmes (2+ gadu pieredze);
  • Īstenotas komunikācijas kampaņas, ar ko lepojies
  • Vismaz 2 gadu pieredze darbā ar digitālo komunikāciju, sociālajiem tīkliem un multimediju satura producēšanu;
  • Spēja prioritizēt starp vairākām steidzamām lietām, strādājot dinamiskos apstākļos ar īsiem darbu izpildes termiņiem;
  • Spēja konstruktīvi argumentēt viedokli un izprast sarunu biedra vajadzības;
  • Izcilas latviešu valodas zināšanas un spēja radīt aizraujošus tekstus

Vēlams:

  • Pieredze krīžu komunikācijas vadībā;
  • Izpratne par Latvijas politiku, tradicionālo mediju vidi;
  • Augstākā izglītība komunikācijas, politikas vai multimediju zinātnē;
  • Pieredze kampaņu organizēšanā;
  • Pieredze komunikācijas treniņu vadīšanā;
  • Pieredze budžetēšanā un budžeta uzraudzībā;
  • Angļu valodas zināšanas.

MĒS PIEDĀVĀJAM

  • Konkurētspējīgu, pieredzei un kompetencēm atbilstošu atalgojumu 2500 – 3000 EUR bruto;
  • Iespēju veicināt būtiskas pārmaiņas Latvijas politikā, liekot lietā savu radošo potenciālu;
  • Darbu plecu pie pleca ar politiķiem, kam rūp vienlīdzīga un zaļa Latvija;
  • Suņiem draudzīgu biroju Rīgas centrā un iespēju iepriekš vienojoties daļu laika strādāt attālināti.

Digitālās komunikācijas speciālists/-e

Meklējam atbildīgu, radošu un enerģijas pilnu digitālās komunikācijas speciālisti/-u, kas justos priecīga/-s uzņemties pārraudzību par partijas publisko komunikāciju sociālajos tīklos, tostarp, satura koordināciju, kvalitātes pārbaudi, kā arī veidošanu.

Būtiski, lai jūties ērti gan izrādot iniciatīvu un radot saturu, gan arī spēj efektīvi sadarboties un sniegt atbalstu PROGRESĪVIE Saeimas un Pašvaldību deputātu un darbinieku radītā satura nodošanā mērķauditorijai.

Darba ritms ir dinamisks: noteikti noderēs spēja saglabāt vēsu prātu menedžējot komunikāciju krīzes apstākļos, diplomātijas iemaņas un augsta atbildības sajūta.

Papildus konkurētspējīgam atalgojumam, piedāvājam apziņu, ka ik dienu ar savu darbu veidosi sociāli atbildīgāku, godīgāku un zaļāku Latviju.

Darba vieta: Partijas PROGRESĪVIE birojs Ernesta Birznieka-Upīša ielā 20, Rīgā, ar iespēju daļu laika strādāt attālināti.

Alga: 870-970 EUR bruto mēnesī, atkarībā no profesionālajām iemaņām un iepriekšējās pieredzes

Darba laiks: Pusslodze, 20h nedēļā.

Pakļautība: ģenerālsekretārs

Pienākumi

  • Plānot un koordinēt partijas komunikāciju sociālo tīklu vietnēs Facebook, Twitter, Instagram un TikTok
  • Sagatavot daļu partijas satura sociālajos tīklos, ņemot vērā partijas komunikācijas vadlīnijas un dažādu sociālo tīklu satura radīšanas specifiku
  • Veikt kvalitātes pārbaudi un nepieciešamo redakciju kolēģu radītam saturam
  • Veikt komunikācijas aktivitāšu izvērtējumu pēc sagatavota parauga
  • Proaktīvi dalīties ar ieteikumiem un idejām komunikācijas procesu optimizēšanai
  • Monitorēt aktualitātes medijos un sociālajos tīklos

Prasības

Obligāti:

  • Izcilas latviešu valodas zināšanas;
  • Pieredze un zināšanas par digitālo komunikāciju, sociālajiem tīkliem;
  • Spēja radīt aizraujošu teksta saturu, ņemot vērā mērķauditoriju;
  • Vismaz viena gada pieredze iestādes vai uzņēmuma sociālo kontu administrēšanā;
  • Pieredze vai uzņēmība ātri apgūt reklāmu administrēšanu sociālajos medijos;
  • Spēja prioritizēt starp vairākām steidzamām lietām, strādājot dinamiskos apstākļos  ar īsiem darbu izpildes termiņiem;

Vēlams:

  • Augstākā izglītība (var būt iegūšanas procesā), vēlams komunikācijas, politikas vai multimediju zinātnē
  • Pieredze infografiku un citu vizuālo materiālu veidošanā
  • Izpratne par Latvijas politiku, tradicionālo mediju vidi
  • Angļu valodas zināšanas

Piedāvājam

  • Konkurētspējīgu, pieredzei un kompetencēm atbilstošu atalgojumu 870-970 EUR bruto par nepilnu slodzi;
  • Iespēju apvienot darbu ar studijām
  • Suņiem draudzīgu biroju Rīgas centrā un iespēju daļu laika strādāt attālināti.

Lai pieteiktos, lūdzu, līdz 2023. gada 31. oktobrim sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu esam@progresivie.lv.

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti tikai šī konkursa norisei.